درباره ما

معرفی توسعه دهندگان شرکت کیمیا شبکه

سابقه شرکت کیمیا شبکه

شعار ما گفتار و رفتار مبتنی بر صداقت، ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای مبنی بر مشتری مداری است. با پشتوانه تجربه 16 ساله خود، بهره گیری از کادر ماهر و کار آزموده.

شرکت کیمیا شبکه با دریافت مجوزهای معتبر از مراجع مربوطه در زمینه های ارائه انواع تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه، مشاوره، پیاده سازی و پشتیبانی انواع شبکه های کامپیوتری، راه اندازی ویپ و سانترال در استان اصفهان فعالیت می کند.

لوگوی کیمیا شبکه

مهارت ها و توانمندی های ما

شرکت کیمیا شبکه با هدفراه اندازی سیستم ویپ، برنامه نویسی ، پشتیبانی و عرضه انواع تجهیزات سخت افزاری در این زمینه شروع به کار کرده است. مبنای فعالیت این مجموعه بر پایه متخصصین مجرب، کارشناسان خبره و انتخاب برندهای معتبر برای اجرای پروژه های محوله می باشد تا بتواند بهترین پایگاه خدمات رسانی برای مشتریان خود باشد.

وجه تمایز ما

رمز موفقیت شرکت کیمیا شبکه نوآوری، مشتری مداری، خدمات پشتیبانی قدرتمند برای مشتریان و شرکت های طرف قرارداد می باشد. این شرکت نزدیک به نود درصد مشتریان جدید خود را صرفا نه توسط تبلیغات بلکه به صورت معرفی از جانب مشتریان قدیمی دارد. این وجه تمایز ما با همکاران دیگر از نظر مشتریان است.

درباره کیمیا شبکه

همیشه کنارتان هستیم

اگر می خواهید نسبت به رقبا خود برتری داشته و با سرعت بیشتر اما صرف هزینه کمتر به اهداف شرکت خود برسید از اینجا شروع کنید.

فهرست