مشاوره و سفارش خدمات VoIP

مشاوره رایگان خدمات تلفن تحت شبکه ویپ

چرا ویپ بهترین انتخاب است

هزینه کمتر ویپ

نیاز کمتر به تجهیزات
امکان مکالمات رایگان

ضبط مکالمات

امکان ضبط مکالمات
ذخیره سازی منظم فایل ها

توسعه آسان ویپ

توسعه پذیری آسان
بدون نیاز به سیم کشی

ادغام پذیری

امکان ادغام تلفن و کامپیوتر
استفاده در دستگاه های مختلف

تلفن نرم افزاری

بدون نیاز به دستگاه تلفن
امکان مکالمات نرم افزاری

تعدد خطوط

خطوط داخلی با تعداد بالا
اتصال آسان خطوط به شبکه

با اطمینان خاطر تصمیم بگیرید!

شرکت کیمیا شبکه با تکیه بر 16 سال تجربه طلایی حاصل از فعالیت حرفه ای از بهترین شرکت ها برای نصب و راه اندازی سیستم های تلفن تحت شبکه (VoIP) می باشد. ما با دارا بودن افراد مجرب و حرفه ای در مجموعه خود با ارگان های بزرگی همکاری کرده ایم که این موضوع گواه بر برتری مجموعه کیمیا شبکه است. ما همواره در کنار شما بوده و پشتیبان 24 ساعته خدمات مورد ارائه خود حتی در روزهای تعطیل هستیم.

راه اندازی ویپ

ویپ (VoIP) چیست؟

ویپ (VoIP) مخفف عبارت Voice over Internet Protocol است که با نام تلفن اینترنتی یا IP تلفنی نیز از آن یاد می شود. این تکنولوژی امکان استفاده از اینترنت به منظور برقراری مکالمات تلفنی را فراهم می‌نماید و در مقایسه با تلفن‌های سنتی مبتنی بر خطوط سیم، از فناوری دیجیتال استفاده می‌کند. در واقع، با استفاده از فنآوری VoIP، صدا توسط بسته‌های اطلاعاتی IP و از طریق اینترنت ارسال می گردد.

نهایت امنیت و کارایی با VoIP

ما با استفاده از راهکارهای تخصصی و به روز قادر هستیم تا سیستم تلفن تحت شبکه شما را به بهترین شکل ممکن راه اندازی نماییم. این موضوع سبب افزایش امنیت و بالا رفتن سطح کارایی ارتباطات و بیزینس شما خواهد شد. کسب و کار شما در هر مقیاسی که باشد ما راهکارهای شرکتی و سازمانی متناسب با آن را به شما ارائه و اجرا خواهیم کرد. ارائه راهکارهای متناسب علاوه بر اینکه سبب افزایش راندمان سیستم شما خواهد شد بلکه بصورت قابل ملاحظه ای هزینه های شما را کاهش خواهد داد.

امنیت ویپ

کاربرد های ویپ در مکان های مختلف

کاربرد VoIP در دفاتر و ادارات

در سیستم تلفنی سنتی هر دفتر یک شرکت یا سازمان دارای یک سیستم تلفنی جداست. کارمندان هر دفتر برای تماس به یکدیگر باید از خطوط تلفن و زیرساخت مخابرات استفاده کنند. این موضوع هزینه ارتباطات را بالا می برد. علاوه بر آن کارمندان مجبورند برای یک تماس ساده شماره های متعددی بگیریند. اما در این کاربرد VoIP ، تمامی دفاتر از یک سیستم تلفنی استفاده می کنند و کارمندان هر دفتر برای تماس با یکدیگر فقط شماره داخلی می گیرند.

کاربرد VoIP در اپراتورهای تلفن های ثابت

اپراتورهای تلفن ثابت مانند شرکت مخابرات ایران می توانند از فناوری VoIP بهره بگیرند و به کاربران سرویس های VoIP بدهند. در این صورت کاربر دیگر نیازی به خرید خط تلفن از شرکت مخابرات ندارد. بلکه از اتصال دسترسی به اینترنت خود (ADSL و یا بیسیم) هم برای مکالمات استفاده می کند و هم به برای اینترنت. به این نوع کاربرد فناوری VoIP اصطلاحاً شبکه نسل آتی (NGN) می گویند. البته ساختار شبکه NGN تفاوت هایی با سیستم VoIP درون سازمانی دارد. اما هر دو از کاربردهای VoIP محسوب می شوند.

کاربرد VoIP در اپراتورهای تلفن همراه

اپراتورهای موبایل می توانند از فناوری VoIP بهره زیادی بگیرند. بهترین مزیت VoIP برای اپراتورهای موبایل امکان ترکیب شبکه موبایل و تلفن ثابت (Fixed and Mobile Convergence – FMC) است که به این اپراتورها اجازه می دهد سرویس های یکسانی به کاربران موبایل و کاربران تلفن ثابت ارائه کنند. به عنوان مثال کاربر می تواند با تلفن ثابت اس ام اس ارسال کند و یا از موبایل خود برای دسترسی به صندوق پستی تلفن ثابت استفاده کنند.

کاربرد VoIP در گسترش مراکز تلفن

در این کاربرد VoIP تعدادی از کاربران از سانترال های قدیمی استفاده می کنند و تعدادی از تلفن های VoIP بهره می گیرند. در این حالت امکانات کاربران آنالوگ محدودتر خواهد بود اما از تجهیزات به نحو بهینه استفاده می شود و دور ریخته نمی شوند. در این کاربرد سرورهای VoIP در کنار سانترال ها قرار می گیرند و به کاربران دارای تلفن VoIP سرویس می دهند. سانترال قدیمی نیز با گیت وی به سرور VoIP متصل می شود. هم سرور VoIP و هم سانترال در این حالت می توانند به عنوان مرکز تلفن اصلی استفاده شوند.

تلفن های آی پی سیسکو (VOiP)

تلفن سیسکو 7960G

مشاور و خرید
سیسکو 7940G

تلفن سیسکو 7940G

مشاور و خرید
سیسکو 7965G

تلفن سیسکو 7965G

مشاور و خرید

تلفن سیسکو 7975G

مشاور و خرید

خرید کدام تلفن سیسکو برای من مناسب است؟

برای استفاده از تلفن های سیسکو شما باید بدانید که به چه منابعی نیاز دارید و چه تعداد کارمند دارید و به چند خط نیاز دارید و… برای اینکه شما به بهترین شکل ممکن بتوانید از تلفن های سیسکو استفاده کنید می توانید از مشاوران ما در این زمینه استفاده کنید.

شماره تماس شرکت کیمیا شبکه : 03191002131

آیا VoIP مناسب کار من است؟

در بخش های بالاتر در این مورد گفتیم که ویپ در چه زمینه هایی کورد استفاده قرار میگیرد و در حال حاظر ویپ در تمامی کسب و کار ها نیاز است و باید هر کسب و کاری محهز به به تلفن های ویپ سیسکو باشند . چنانچه به راهنمایی نیاز دارید می توانید با مشاوران ما رایگان مشورت کنید.

شماره تماس شرکت کیمیا شبکه : 03191002131

از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید

شرکت کیمیا شبکه با تجربه و تخصص، همواره آماده ارائه بهترین خدمات و مشاوره رایگان به متقاضیان خود می باشد.

فهرست